ژل ها (پرکننده ها) مواد سازگار با بدن هستند که برای جوان سازی و شادابی پوست استفاده میشوند و باعث کاهش یا حذف چین و چروک صورت و پوست، بالا بردن افتادگی ناشی از زخم ها، بزرگ شدن حجم لب ها و چانه ، برجسته کردن گونه ها و جایگزینی مقدار بافت نرم از بین رفته می شوند.

تزریق ژل در کلینیک سیب سرخ توسط متخصص پوست به منظور حجیم کردن لب، گونه، چانه ، خنده و بر طرف کردن چین و چروک های اطراف چشم  انجام می شود.

 

میزان تزریق ژل با توجه به انتظارات فرد ، توسط  متخصص پوست تعیین می شود.

 

 

نحوه تزریق ژل :

ناحیه تزریق توسط خود مشخص میشود. سپس ژل به بیمار تزریق شده. نتایج حاصل از تزریق ژل را بلافاصله پس از انجام قابل مشاهده می باشد. نحوه تزریق ارتباط مستقیم با ماندگاری ژل دارد.

مقدار ژل مورد نیاز برای تزریق برای هر ناحیه با توجه به ناحیه صورت، توسط پزشک متخصص تعیین می شود.

 

 

انواع ژل ها (پرکننده های پوستی) :

ژل های موقت و نیمه ماندگار (هیالورونیک )

ژل های دائمی ( سیلیکون )

 

ژل های دائمی (سیلیکون) :

تزریق ژل سیلیکون یک روش غیر ایمن و غیر قابل قبول است. که توسط FDA آمریکا تایید نشده و معمولاً توسط افراد غیر مجاز انجام می شود. بنابراین توصیه میشود از این ژل برای تزریق استفاده نشود. ماندگاری این نوع ژل ها بیشتر از ۵ سال است.

 

ژل های موقتی (هیالورونیک) :

هیالورونیک یک ماده پر کننده طبیعی در بدن انسان است که در زیر چین ها تزریق می شود تا به این ترتیب بتوان حجم از بین رفته را جایگزین کرده و ظاهر جوان تری را برای صورت ایجاد کرد. ماندگاری این نوع ژل ها بین ۲ تا ۱۲ ماه است.

 

 

پاسخ به پرسش های متداول تزریق ژل

 

اطلاعات و مقالات سایت فقط جهت اطلاع رسانی و افزایش اطلاعات عمومی مردم عزیز است.

لزوما به معنی ارائه این خدمات در کلینیک سیب سرخ نیست.

جهت دریافت تخفیف و مشاوره رایگان روی این شماره کلیک کنیدهمین حالا تماس بگیرید

۸۰۰۰ ۷۷ ۲۲ -۰۲۱ ۸۰۰۰ ۷۷ ۲۲ -۰۲۱